Naujienos

 GranulesEnergija tampa šių laikų valiuta, todėl pastaruoju metu Lietuvoje, kaip ir daugumoje Europos šalių bei visame pasaulyje vietoj tradicinių suskystintų dujų, dyzelino ir rankinio užkrovimo kieto kuro katilų vis dažniau pasirenkami katilai kūrenami granulėmis ir kitu biokuru. Pagrindinė tokio pokyčio priežastis patogumas, nauda ir socialinė atsakomybė aplinkos apsaugos požiūriu. Be to, medienos biomasė – labiausiai paplitęs, ne iki galo išnaudojamas ir mažiausiai kainuojantis atsinaujinantis energijos šaltinis Žemėje.

UAB „Baltic Pellets“ - įmonė įkurta 2011 metais Anykščių rajone ir siūlanti kokybišką, visus Europos standartus atitinkantį biokurą – medienos granules, kurios gaminamos iš kokybiškų nužievintų medžio pjuvenų ir drožlių. Įmonė taip pat prekiauja visa medienos granulėms gaminti reikalinga įranga.
UAB „Baltic Pellets“ - Muyang grupės oficialus atstovas Lietuvai, Latvijai ir Baltarusijai.
Įmonės naudojama moderni medienos granulių gamybos įranga, atitinkanti visus Europos sąjungos ir kokybės reikalavimus. Jūsų patogumui – granules pakuojame į įvairaus dydžio maišelius, nėra minimalaus užsakymo kiekio.

UAB „Baltic Pellets“ Tikslas – tiekti tik kokybišką, ekologišką, aukščiausius standartus ir klientų poreikius atitinkančią produkciją.

Dabar svetainėje 126 svečių ir narių nėra